O nas

Fundacja na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Jeden Uniwersytet (Fundacja Jeden Uniwersytet) to pozarządowe centrum inspirowania działań w obszarze szkół wyższych Miasta Poznania. Jednym z założeń działalności Fundacji Jeden Uniwersytet jest dążenie do współdziałania Uczelni z ich otoczeniem na polu kultury, animacji i integracji, ze szczególnym uwzględnieniem kultury studenckiej i akademickiej.
Zajmujemy się również szeroko rozumianą działalnością szkoleniową, w ramach której współpracujemy z wieloma wielkopolskimi firmami.

Spółdzielnia Socjalna „Kostrzynianka”  oferuje m.in usługi opiekuńcze, sprzątanie, pielęgnację, zieleni, czyszczenie nagrobków. Spółdzielnia prowadzi również wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego oraz oferuje pomoc w opiece nad dziećmi.

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań